Clubco - coworking

Clubco - coworking

Maximální počet osob na prohlídku: 25
Délka prohlídky: 30 minut
Interval prohlídek: každých 45 minut, začátek v 10:00, poslední prohlídka v 17:30

Poznámka:

13. 5. 2022, 10:00-18:00

Časy prohlídek: 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30

Rezervace předem.

English tour will take place at 4:45 PM on 13th May and on demand during the rest of the weekend, beginning at the reception desk of Co-work Clubco

Vlněna 5, Brno-střed

Místo srazu: v lobby

Toalety

Bezbariérový přístup

Vhodné pro děti

Prohlídka v angličtině

Možno fotografovat

Rezervace předem

V business parku Vlněna se nachází zbrusu nový coworkingový prostor Clubco. Svým názvem i logem odkazuje k průmyslové historii celého areálu a je jakýmsi vlněným klubkem, které v sobě ukrývá prémiové coworkingové centrum na prestižní adrese nedaleko centra města.

Clubco se pyšní unikátním architektonickým konceptem, který vznikl v mezinárodní spolupráci holandského designéra Barta Vose a týmu známého architekta Václava Hlaváčka z českého Studia acht.

Centrum nabízí různé druhy pracovního zázemí od chillout boxů, zasedacích místností s hi-tech vybavením až po dvě venkovní terasy a eventové prostory s ozvučením. Všichni nájemci mají přístup k venkovním plochám, které obklopují kanceláře a oddych mohou najít v kavárně od lokálně oblíbené pražírny Rebelbean nebo využívat všech výhod zázemí business parku Vlněna.

Celý interiér je řešen na pěti podlažích s tím, že to nejnižší je přímo přístupné z podzemních garáží. Centrem prostoru prochází výrazné žluté točité schodiště, které opět připomíná odvíjející se vlněnou nit. Clubco je zázemím nejen pro začínající podnikatele, ale také místem pro pořádání nejrůznějších společenských akcí.

Clubco je v provozu od května 2021. Prostor Clubca představuje zajímavou uměleckou syntézu od architektury Václava Hlaváčka až po interiérovou výzdobu Michala Škapy. 

ŠB, BM

Rezervovat prohlídku

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.